Pierwszy dzień zapisów za nami!

Szybko zapełnia się lista drużyn, z którymi spotkamy się 9 maja na stadionie lekkoatletycznym w Warszawie. Wśród uczestników znajduje się już siedem ekip, które w THE TEAM! powalczą o tytuł Najlepszej Drużyny Biegowej w kraju.

Swój udział w THE TEAM! potwierdziła już drużyna „Piekielnych Warszawa” z Bartoszem Olszewskim, Bartłomiejem Falkowskim, Łukaszem Oskierko i Katarzyną Gorlo w składzie.

Rękawice podjęła między innymi ekipa Asics FrontRunners Poland oraz Żórawski Team. Na liście startowej znajduje się również Firmowy Klub Biegacza Accenture, który już od lat uczestniczy w biegowych imprezach zespołowych.

Limit 16 drużyn mogących uczestniczyć w THE TEAM! sprawia, że nie warto długo zwlekać z zapisami. Dlatego zgłoś swoją ekipę i spotkaj się z nami na wydarzeniu jakiego jeszcze nie było! Czekać Was będzie potężna dawka emocji i dzień pełen wrażeń na niewyobrażalnym dotąd poziome.

Podczas rejestracji nie ma konieczności podawania pełnego składu. W polach zawodników można umieścić dowolne dane, jednak należy je zaktualizować do dnia 6 maja.